Jaunas dziesmas – Latviešu jaunāko dziesmu TOP 5

By | September 19, 2013

Šis ir labāko,  jauno latviešu dziesmu TOP 5 (balstoties un manu subjektīvo viedokli).

1. Ex Da Bass & Ky “I Need Somebody”

Šī ir jaunākā Latvijas šī brīža populārākā dīdžeja Ex Da Bass dziesma, kuras vokālus ir ierakstījis mākslinieks no Londonas – Ky.  Interesanti ir tas, ka šī dziesma ir izdota ne tikai angļu versijā („I Need Somebody”), bet arī latviešu versijā („Tu visam pāri”), kuras vokālus ir iedziedājis Jānis Grīnvalds un pat krievu valodā („Мне Надоело”), kurā dzirdama krievu vokālistes Кристина Корвин balss.

Izdevējs –  Mikrofona ieraksti, Ex Da Bass

Izdošanas datums – 2013. gada 26. augusts

2. Miks Dukurs “Manai Pasaulei Jumtu”

Miks Dukurs ir kļuvis par ļoti populāru mākslinieku latviešu mūzikā, jo viņa dziesmas kā, piemēram, „Centies kāpt” un „Tu mani cel” ir iekarojušas ļoti daudzu latviešu sirdis. Šis ir Mika dukura jaunā albuma “Crew” 3. singls. Tā ir ne tikai jautra, popīga dziesma, bet tās nesen (18. septembrī) izdotais videoklips ir pilns ar brīnišķīgiem, elpu aizraujošiem un paša filmētiem skatiem no Grieķijas un Krētas, kur Miks pavadīja savu medusmēnesi.

Izdevējs – Prime Time Records

Izdošanas datums – 2013. Gada 4. augusts

3. Anita Intaite “Tu klusē”

Dziedātāja Anita Intaite ar Mārtiņa Freimaņa Fonda palīdzību izdod savu jauno singlu „Tu klusē”, kas ir viņas un Agneses Matisones kopdarbs, jo tieši Agnese ir šīs dziesmas teksta autore. Dziesma aicina cilvēkus vairāk ieklausīties viens otrā.

Izdevējs – Mārtiņa Freimaņa Fonds

Izdošanas datums – 2013. gada 18. septembris.

4.  Prāta vētra “Ko tu vēl domā”

Lai gan šī dziesma nav šogad izdota, tā vēl jo projām ir relatīvi jauna. Prāta vētras singls „Ko tu vēl domā” ir ātra, ritmiska un jautra dziesma. Tās videoklips arī ir ļoti interesants ar interesantu filmēšanas tehniku un montāžas tehniku. Šī dziesma ir grupas 2. Singls no 2012. Gadā izdotā albuma “Vēl viena klusā daba/Another Still Life”. Tai ir arī angliskā versija “Don’t You Get It”.

Izdevējs – PRĀTA VĒTRAS SKAŅU IERAKSTU KOMPĀNIJA

Izdošanas datums – 2012. gada 7. Maijs.

5. MUSIQQ – Trakas Atmiņas

MUSIQQ ir vēl viena ļoti iemīļota latviešu grupa, kuru dziesmas ir ļoti iemīļotas īpašu jauniešu vidū. Šī dziesma ir puišu 10. Singls un nav nekāds izņēmums, jo tā ir perfekta ballīšu dziesma, kuru var atskaņot jebkurā tusiņā un vienkārši labi pavadīt laiku.

Izdevējs – Mikrofona Ieraksti

Izdošanas datums – 2013. gada 21. maijs.