Bermudu Divstūris

By | December 26, 2013

Bermudu divsturisBermudu divstūris ir Latvijas grupa, kas izveidojās no tiem pašiem puišiem, kas izveidoja Latvijas mūzikas pasaulē plaši pazīstamo MUSIQQ apvienību. Grupas galvenie dalībnieki BicepssI(Emīls Balceris) un Tricepss( Marats Ogļezņevs) nu jau ir plaši pazīstami pēc viņu abu grupu koncertiem un populārajiem video klipiem interneta video vietnē youtube.
Bermudu divstūra repertuāra dziesmas ir interesantas un daži pat varētu teikt aizvainojošas, bet jauniešiem tās ir ļoti iepatikušās un vairākām viņu dziesmām vietnē youtube ir gandrīz miljons skatījumu.
Šeit būs viņu populārākās dziesmas:

LABI
Šī ir dueta pirmā un arī vispopulārākā dziesma, kuras skatījumu skaits nu jau pārsniedz 1.6 milijonus un tā tikusi ievietota youtube 2011. gada 27 decembrī.

Rajoņčiks
Šī ir jau nesenāka grupas dziesma, kas tikusi ievietota youtube 2013. gada 20 februārī un tā jau pārsniegusi 900 tūkstošu skatījumu robežu, kas ir visai iespaidīgi 10 mēnešu laikā!

Es Parast’ Nepipej’
Šī dziesma par marihuānu pagaidām ieņem topa 3 vietu, ar vairāk, kā 850 tūkstošiem skatijumu, un tā tikusi ievietota vietnē 2012. gada 22. februārī

Lēkā
Topa ceturto vietu ieņem jau nesenāka dziesma ar titulu “Lēkā”, kas ir parodija Benny Benassi dziesmai “Satisfaction” un kopš tās ievietošanas brīža 22, maija 2012 gadā, tā jau apspējusi savākt vairāk, kā 810 tūkstošus skatījumu

Disko
Topa 5 vietu noslēdz diesma “DISKO” , kas tikusi eivietota youtube 14. oktobrī 2013 gadā un paspējusi jau savākt vairāk kā 650 tūkstošus skatijumu.

Grupai ir vēl daudz un dažādas citas dziesmas, kā arī ik pa laikam tiek zidoti jauni hīti, un paskatoties uz šiem skatijumu skaitļiem var noprast, ka Latvijas mūzikas pasaulē šī pagaidām ir viena no Top grupam!

Rakstu sagatavoja Linda Ozola no kredits247.lv