Age of Stones

By | January 28, 2014

age of stones logoAge of Stones ir mūziķu grupa. Viņi savu darbību neoficiāli uzsāka tālajā 1998. gadā Valmierā. Tajā laikā grupas dalībnieki vēl mācījās skolā, taču saprata, ka viņiem patīk radīt mūziku, tādēļ nodibināja grupu. Tad vairākkārt mainījās gan grupas nosaukumi, gan dalībnieku sastāvs, taču ne mūzika, ko viņi izpilda. Oficiāli grupa ar nosaukumu Age of Stones tika nodibināta 2001. gadā kā 4 talantīgu puišu – Nika, Valta, Mareka un Arta –  kopdarbs.

Lai gan pamata mūzikas žanrs, kuru šī grupa izpilda, ir garāžas roks, attīstoties tehnoloģijām, Age of Stones nebaidās riskēt un iekļaut arī citus tikai ar jaunākajām tehnoloģijām sasniedzamus elementus savā mūzikā. Puiši paši definē sevis izpildīto mūzikas stilu kā Džeza, Roka un Funka kombināciju ar humora pieskaņu.

Šī grupa ir izdevusi 2 pilnos studijas albumus un vienu EP albumu. Viņu pirmais albums iznāca 2006. gadā, un tam tika dots nosaukums Sapņojiet. Pēc tam viņi izdarīja netipisku gājienu un kā otro albumu izvēlējās izdot EP ar nosaukumu Goin’ Out 2007. gadā. Bet 2010. gadā iznāca viņu otrais pilnais albums ar nosaukumu Saldo blondīņu cirks. Taču vēl pirms visiem šiem albumiem Age of Stones laida klajā vairākus singlus, kā, piemēram, “To be your man” un “Beidzam Valmierā”, kuri tika iekļauti dažādās kompānijas MicRec izdotajās izlasēs. Pašreiz puiši strādā pie sava trešā studijas albuma un nesen klajā laida pirmo singlu no tā ar nosaukumu Gramatika.

Puiši ir arī laiduši klajā vairākus videoklipus savām populārākajām dziesmām:

Dziesmai “Beidzam Valmierā”

Dziesmai “Krīts”

Dziesmai “Slaido blondīņu cirtas”

Kā arī dziesmai “Kaulu baltums”